Dahua HDW1200SP-0360B
 DH-HAC-HDW1200SP-0360B 2MP(720P) IR HDCVI Metal Dome Camera(White)
  • 1/2.9″ 2 Megapixel CMOS
  • 25/30fps@1080P
  • High speed, long distance real-time transmission
  • Day/Night(ICR), AWB, AGC, BLC
  • 3.6mm fixed lens (6mm optional)
  • Max. IR LEDs length 20m, Smart IR
  • DC12V
  • 2 Years Manufacturers Warranty
1 in stock (can be backordered)
Description
General Features
In The Box Main Unit
ISO Rating 25/30fps@1080P
Camera Features
Optical Sensor Resolution Others
Picture Angle This Dahua camera is quite efficient in power saving and consumes up to DC 12V.